Meble na wymiar

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, której prześwieca jedno motto. A mianowicie kompleksowe zadowolenie klienta t.j projekt, wykonanie i montaż mebli kuchennych, jak również dobór sprzętu agd, zlewu, baterii i jego instalację.

Studio powstało z połączenia pasji, doświadczenia i chęci tworzenia dwóch firm: firmy mix-agdrtv, która jest długoletnim liderem sprzedaży sprzętu agd i rtv (obecnie pod logo NEOPUNKT) i stolarza z praktyką i pasją produkującego meble od ponad 20 lat.

Dążąc do perfekcji pragniemy zaspokoić państwa oczekiwania na najwyższym poziomie, z krótkim terminem realizacji, a przede wszystkim na czas. 

Montaż mebli jest wykonywany przez doświadczoną ekipę. W naszej ofercie znajdują się meble kuchenne, szafy, meble łazienkowe, ale i cała gama mebli, które towarzyszą nam w życiu codziennym typu: szafki, komody, stoliki, biurka, półki i wszelkie nietypowe zamówienia.

Przygotowani jesteśmy również na większe wyzwania jak realizację dla firm, barów, aptek, hoteli.

Tworzenie mebli jest dla nas procesem, nic nie zostawiamy przypadkowi. Każde pomieszczenie aranżujemy na podstawie naszej wiedzy technicznej i doświadczeniu. W wyniku tego mogą Państwo cieszyć się wygodnym i bezpiecznym miejscem pracy bądź wypoczynku.

Na tej stronie znajdą Państwo wiele inspiracji, by dopasować właściwe Wam rozwiązanie, dalej służymy wiedzą i pomocą.

W naszym Studio do dyspozycji państwa wszystkie elementy składowe mebli do obejrzenia z bliska, dotknięcia, porównania.

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

KONKURENCYJNE CENY UMOWNE DOPASOWANE DO WYMAGAŃ KLIENTA

Możliwe 
zakupy na raty 
Santander

KUCHNIE

PROJEKTY

PROJEKTY 3D

SZAFY

RÓŻNE